    ANGLE GEARBOX T-311J 1:3 (50HP-36.8KW)
    ANGLE REDUCER T-311J 1:3 (50HP-36.8kW)
    Article code:
    100137
    OEM:
    Tax rate
    22 %
    Price without VAT:
    Price with VAT:
    Ref:
    19
    ADD TO CART
    Return or exchange:
    14 days
    rotation of the reducer:
    right
    manufacturer code:
    Load:
    50 HP (36.8 kW)
    output shaft:
    shaft 33 mm