    SINGLE ADJUSTABLE PRESSURE SWITCH 20-300BAR XMLA300D2S11
    ENKEL JUSTERBAR TRYCKOMVÄNDARE 20-300BAR XMLA300D2S11
    Produktkod:
    13159
    OEM:
    Skattesats
    22 %
    Pris utan moms:
    Pris med moms:
    Ref:
    2
    LÄGG TILL I KUNDVAGN
    Beskrivning:
    Leverantör:
    Frankrike
    Maximalt tryck:
    300 bar
    Retur eller byte:
    14 dagar
    elektrisk ström:
    1.5A
    elektrisk spänning:
    240V
    Produktvikt:
    0.75 kg
    Garanti:
    6 månader
    driftstemperatur:
    -25 / +70°C
    mediekoppling:
    1/4"
    max. justerbart tryck:
    20 - 300 bar
    min. tryck:
    20 bar