    CONVERTOR DE FRECVENȚĂ-INVERTER 3Faze 1.5kW GD10-1R5G-4-B
    Cod produs:
    13937
    OEM:
    Rata impozitului
    22 %
    Preț fără TVA:
    Preț cu TVA:
    Ref:
    5
    ADĂUGA ÎN COȘ
    Descriere:
    Convertorii de frecvență din oferta noastră pot fi monofazici (230V) sau trifazici (400V), sunt foarte fiabili și rafinați. Cu funcțiile sau programele pe care le oferă convertorul de frecvență, putem de asemenea inversa direcția de rotație. Carcasa convertorului de frecvență are găuri pre-preparate pentru instalare și conține răcire activă cu un ventilator (cu excepția 1Phase 0.75kW GD10-0R7G-S2-B, care are răcire pasivă cu aripioare ALU). Convertorul de frecvență ne oferă un display prin care obținem, introducem și setăm date pentru funcționare, care sunt controlate de butoane pe panoul de control.
    În oferta noastră, avem convertori de frecvență de la 0.75kW. Disponibile convertori de frecvență cu control vectorial.
    Furnizor:
    Polonia
    Returnare sau schimbare:
    14 zile
    greutatea produsului:
    1.70 kg
    Garanție:
    6 luni
    putere:
    1.5 kW